Podziękowania - Wyróżnienia

Rudzcy mundurowi zajęli III miejsce w piłkarskich mistrzostwach

Na hali sportowej w Siemianowicach Śląskich 32 drużyny walczyły o mistrzowski tytuł podczas Wojewódzkich Mistrzostw Policji w Halowej Piłce Nożnej. Była to już 6 odsłona tych zawodów sportowych, w których poprzednio wygrała rudzka drużyna. Tym razem w zaciętym finale najlepszą drużyną okazała się reprezentacja gliwickiego garnizonu Policji. Rudzcy policjanci zajęli III miejsce i za to im gratulujemy.

Po dwuletniej przerwie związanej z pandemią na boisko hali sportowej "Michał" w Siemianowicach Śląskich wróciło jedno z ważniejszych policyjnych wydarzeń sportowych z dyscypliny halowej piłki nożnej. Przez 3 dni reprezentacje 32 jednostek Policji walczyły o tytuł najlepszej drużyny. Gra była na wysokim poziomie, niekiedy górę brały emocje, ale zawsze walka toczyła się w duchu fair play. Zdobywcą 1 miejsca w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Halowej Piłce Nożnej była reprezentacja Komendy Miejskiej Policji z Gliwic, która pokonała dzielnie walczącą reprezentację rybnickich policjantów. W walce o 3. miejsce lepszą okazała się reprezentacja naszej komendy, która z wynikiem 3:1 pokonała drużynę z Tychów. Rudzcy stróże prawa nie obronili tytułu mistrzowskiego z przed dwóch lat, ale z Siemianowic Śląskich wrócili z pucharem oraz statuetką dla najlepszego strzelca mistrzostw, która trafiła do rąk naszego zawodnika Pawła Mazurka.

Pozostawanie w dobrej formie fizycznej, promowanie aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu, a jednocześnie służby w policji to cele, jakie realizują policjanci reprezentujący naszą formację podczas różnych turniejów sportowych. Naszym piłkarzom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.